Крисия проговори за любовта си с Никола Цолов: Знаеш, когато си срещнал правилния човек

Певицата разкри, че двамата са заедно от осем месеца, и призна, че още в началото усетила, че е срещнала правилния човек

https://show.blitz.bg/vip/krisiya-progovori-za-lyubovta-si-s-nikola-colov-znaesh-kogato-si-sreshtnal-pravilniya-chovek Show.blitz.bg
Крисия проговори за любовта си с Никола Цолов: Знаеш, когато си срещнал правилния човек

Крисия разказа с вълнение за връзката си с Никола Цолов по време на участието си в „Черешката на тортата“. Певицата, която влезе в ролята на домакин в кулинарното предаване, разкри пред Ана Шермин и Краси Дунев, че двамата са заедно от осем месеца.

Макар отношенията им да са сравнително нови, Крисия е убедена, че е срещнала точния човек.

„Много кратко, но смятам, че всеки знае, когато е срещнал правилния човек“, сподели тя.

Певицата разказа, че любовта между тях се зардила напълно естествено. Двамата се озовали на едно и също място по едно и също време, без около тях да има голяма компания. Крисия вече познавала Никола от около година и го била срещала няколко пъти, но именно тогава отношенията им поели в различна посока.

„Когато нещо трябва да се случи, се случва“, каза изпълнителката.

 

В началото Крисия дори се питала дали не си въобразява, че между тях се заражда нещо повече. Поведението и отношението на Никола обаче бързо разсеяли съмненията ѝ.

„Той положи такова желание и такава грижа към отношенията си с мен, че нямаше в какво да се усъмня“, призна певицата.

Връзката между Крисия и автомобилния състезател Никола Цолов привлече общественото внимание още преди месеци, когато двамата започнаха все по-открито да показват близостта си. В предишни свои изяви певицата също е описвала отношенията им като спокойни и естествени.

Докато говореше за любимия си в „Черешката на тортата“, Крисия не успя да скрие вълнението си. Останалите участници я изслушаха с усмивка, а думите ѝ показаха, че младата изпълнителка се чувства щастлива и сигурна във връзката си.

В кулинарната надпревара тази седмица участват още Ана Шермин, Кристина Димитрова, Краси Дунев и Антон Порязов.

Горещи

Коментирай
2 Коментара
Дора
преди 2 часа

Най прекрасната двойка. Браво

Откажи