Теодора Духовникова призна за тежки битки и разкри всичко за Стефан

https://show.blitz.bg/vip/teodora-duhovnikova-prizna-za-tezhki-bitki-i-razkri-vsichko-za-stefan Show.blitz.bg
Теодора Духовникова призна за тежки битки и разкри всичко за Стефан

Теодора Духовникова направи откровена и дълбока изповед за любовта, живота и професията си. В разговор за "Събуди се" по Нова тв тя говори за връзката си със Стефан, която описва не като необходимост, а като осъзнат избор.

"Можем един без друг, но предпочитаме да сме заедно", сподели актрисата, а думите ѝ звучат като рядка формула за устойчива връзка.

Теодора Духовникова съблазнява с малка бяла рокличка Снимки


"Много често със Стефан се питаме какво толкова ни се случи и имаме ли заслуга толкова години да бъдем заедно и да ни е интересно. Благодарни сме на Господ за това, че ни срещна. Можем един без друг, но предпочитаме да сме заедно. Не сме заедно от отчаяние или да мъчим този живот. Това е голям подарък", добави още Духовникова.

Тя говори с уважение и за Народния театър, който определя като своя "светиня".

"Не вярвам, че този голям театър трябва да се приема като даденост. Имало е велики актьори преди нас и ще има след нас", заяви актрисата. И разказа, че пътят ѝ към актьорството е започнал случайно още в детството.

Духовникова призна за Лили Иванова, хвърли култови думи


"Не съм особено амбициозна, нищо не ми е било на всяка цена, но театърът винаги ме е връщал, когато съм се отклонявала", уточни тя. И не скри и трудностите в професията.

"Професията е изключително тежка и несправедлива. Ако нямаш характер, който да защити таланта ти, си много уязвим."

Най-тежката ѝ битка, по думите ѝ, е била със самата нея. "Характерът ми. Това е най-важното в тази професия."

Духовникова сподели и за тежки моменти в живота си, включително преживяна катастрофа.

Теодора Духовникова: Силно ми се доповръща от клипчето с Евгени Минчев


"След такива моменти излизам по-осъзната и променена. Животът винаги намира начин да ни завърти", заяви тя. Въпреки всичко актрисата намира баланс и в самотата: „Харесва ми да бъда сама със себе си, да чета и да съм сред по-малко хора."

А в края обобщи най-важното: „Най-голямото чудо е самият живот. А най-интересни за мен са моите две човечета." 

Горещи

Коментирай