Шахматист шашна Ники Кънчев и стигна до 10 000 евро

Русев хладнокръвно посочи "451 градуса по Фаренхайт" и се оказа абсолютно прав

https://show.blitz.bg/vip/shahmatist-shashna-niki-kanchev-i-stigna-do-10-000-evro Show.blitz.bg
Шахматист шашна Ники Кънчев и стигна до 10 000 евро

Шахматистът Желязко Русев от Ямбол впечатли зрителите на "Стани богат" и водещият Ники Кънчев с хладнокръвие, логика и отлична стратегия, след като достигна до въпроса за 10 000 евро в телевизионната игра.

Усмихнатият участник демонстрира спокойствие и увереност по време на играта, а представянето му направи силно впечатление на всички - и в студиото, и пред малките екрани.

Ники Кънчев обяви голяма изненада за 25-ия рожден ден на „Стани богат“


С умели и добре премислени ходове Желязко Русев успя безпогрешно да премине през поредица от въпроси и да стигне до ключовия праг от 5000 евро, който му гарантира сигурна сума и участие в следващия епизод.

Въпросът, който му донесе успеха, бе: "Кой роман, издаден през 1953 г., е публикуван на части през следващата година в списание Playboy?" А възможните отговори бяха: "451 градуса по Фаренхайт", "Лолита", "За кого бие камбаната" и "Сто години самота".

Студентка изненада Ники Кънчев и обърка сценария в „Стани богат“


Русев хладнокръвно посочи "451 градуса по Фаренхайт" и се оказа абсолютно прав.

Точно преди да бъде отворен и въпросът за 10 000 евро обаче прозвуча сигналът за край на предаването, което остави зрителите в очакване как ще продължи играта на ямболския шахматист в следващия епизод./show.blitz.bg

Горещи

Коментирай