Калин Врачански каза цялата истина за...

https://show.blitz.bg/vip/kalin-vrachanski-kaza-cyalata-istina-za Show.blitz.bg
Калин Врачански каза цялата истина за...

"Мечтая да изиграя Георги Марков!" Това призна пред "България Днес" Калин Врачански. Популярният актьор добавя, че "ще е много поласкан", ако му предложат такава роля.

"Личността и творчеството на Марков ме интересуват от години", каза още за вестника един от секссимволите на родното кино и сцена.

Той припомни, че вече е озвучавал ролята на Разказвача в документалния филм "Чувство за непоносимост", посветен на автора на "Задочни репортажи за България", преди 7 години.

"Време е за този творец да се заснеме игрален филм и се учудвам, че това все още не е направено", недоумява Врачански.

Изненада: Калин Врачански иска да емигрира заради...

Той има и една не особено приятна новина и за своите фенове, и за ценителите на творчеството на писателя, екзекутиран през септември 1978 г. в Лондон с миниатюрна ампула рицин, изстреляна от устройство, наречено впоследствие "българския чадър".

"Научих от медиите, че ще представяме на "Аполония" с Лилия Маравиля спектакъла "Писма до", режисиран от Николай Поляков и базиран на текстове на и за Георги Марков от сборника "Аз бях той". Много съм изненадан, тъй като аз наистина ще бъда на "Аполония", но съм ангажиран с други представления. Не е свободна тогава и Лилия Маравиля. На "Аполония" ще играя в две други представления - "Венецианска загадка", постановка на Пловдивския театър, и в "Случая Джем", от репертоара на Малък градски театър зад Канала", поясни пред "България Днес" звездата от "Стъклен дом". Той допълни с усмивка, че не е чел за обира на касата на "Аполония" миналата година, но ако това се случи отново, "ще бъде много неприятно".

Калин Врачански показа дъщеря си за сефте СНИМКИ

Калин Врачански за пореден път настоя, че в момента най-важната роля за него е на баща. На въпроса успели ли са с половинката му Златина, дъщеря на известния актьор Красимир Ранков, да отидат на морска ваканция, Калин Врачански отговори: " И да, и не", намеквайки, че грижите за бебето Теа, което скоро ще навърши годинка, не са им оставили много време за любимия сърф.

През зимата, когато дъщеричката им беше само на четири месеца, Врачански и избраницата му се качиха в планината, за да покарат ски и сноуборд. Тогава Теа беше неотлъчно до тях по време на първата им зимна ваканция като родители. И докато двойката се наслаждаваше на спускането и виражите по пистите, първородната им рожба бе оставена в ръцете на "най-добрата грижа" - майката на Златина. "Теа е много кротка, но като те опознае, става истинска лудница. Успяваме да се справим, макар че и за двама ни това е напълно ново преживяване", споделя Врачански./show.blitz.bg

Горещи

Коментирай