Гала остава в ефир, но „На кафе“ се готви за сериозно разместване

В последните месеци упорито се заговори, че мястото на Гала може да бъде заето от Венета Райкова

https://show.blitz.bg/vip/gala-ostava-v-efir-no-na-kafe-se-gotvi-za-seriozno-razmestvane Show.blitz.bg
Гала остава в ефир, но „На кафе“ се готви за сериозно разместване

От седмици зрителите на "На кафе" забелязват отсъствието на Гала от ефир и това даде повод за нова вълна от спекулации около бъдещето на емблематичната водеща.

Някои побързаха да свържат по-ранното й излизане в отпуск със слуховете за мащабни промени в сутрешното предаване на Нова телевизия още от есента.

Гала шашна с визия, сравниха я със Стоянка Мутафова

Истината обаче е доста по-прозаична. Гала традиционно излиза в почивка седмици преди останалите си колеги и това не е прецедент. Водещата просто се ползва с привилегията да има повече време за отдих от останалите членове на екипа, а отсъствието й в момента по никакъв начин не е сигнал за предстоящо напускане.

В последните месеци упорито се заговори, че мястото на Гала може да бъде заето от Венета Райкова, а дългогодишната водеща да се раздели не само с предаването, но и с целия настоящ екип от панелисти, репортери и лицата на кулинарните рубрики.

Гала има действащ договор с Нова телевизия за още една година, пише "Хотнюз". Това означава, че тя ще остане лице на "На кафе" и през следващия сезон. Едва след изтичането на контракта ръководството на медията ще може да прецени дали да продължи съвместната си работа с нея или да предприеме по-сериозни промени.

Съвсем различна обаче остава ситуацията при панелистите. Според информацията ни именно там се очакват най-големите размествания. Договорите на участниците в панела не гарантират тяхното оставане и към този момент изглежда сигурно, че познатите лица до Гала няма да продължат в досегашния си вид след лятната пауза.

Така Кристина Патрашкова, Юлиян Константинов, Дарин Ангелов и Георги Блажев нямало да седнат отново на обичайните си места пред камерите през септември. Дали на тяхно място ще се появят нови коментатори, или концепцията на предаването ще бъде променена изцяло, засега от Нова телевизия не са дали официална информация.

Едно обаче изглежда сигурно – въпреки всички слухове, Гала няма да се раздели с "На кафе" тази есен. Голямата въпросителна остава какво ще се случи след изтичането на настоящия й договор. Отговорът на този въпрос ще стане ясен след още един сезон в ефир.

Горещи

Коментирай
1 Коментара
БАБА ДОРА
преди 1 час

Дори и да не напусне предаването, то тя си остава същата купена коза!

Откажи