Сериозен здравословен проблем тревожи Маги Томова, която сама разкри подробности за състоянието си в социалните мрежи.
Тя публикува снимка от направени алергологични тестове и призна, че от около месец насам всяко излизане навън се е превърнало в истинско изпитание.
„От месец насам излизането ми навън е придружено с кихане почти на всяка минута. Очите ми сълзят и сърбят, а дишането през носа е невъзможно без спрей“, сподели Томова.
По думите ѝ проблемът вече влияе сериозно върху ежедневието и начина ѝ на живот.

„Всичко това започна да влияе сериозно на качеството ми на живот, защото аз съм човек, който обожава да е навън, сред природата“, призна тя.
След консултация със специалист станало ясно, че страда от тежка алергия.
„Днес бях на алерголог и тестовете показаха, че е най-добре да живея в инкубатор“, написа тя с чувство за хумор, макар ситуацията да е напълно реална.
Водещата вече започва лечение и се надява скоро да възстанови нормалния си ритъм на живот.
„Започвам терапия и се надявам скоро да си върна нормалното ежедневие“, допълни тя.
Накрая Томова се обърна и към последователите си, като ги помоли да споделят опит и съвети, ако са преминавали през подобен проблем./show.blitz.bg