Големи гаври с Азис след като показа новите си гърди в "Капките"

https://show.blitz.bg/rialiti/golemi-gavri-s-azis-sled-kato-pokaza-novite-si-gardi-v-kapkite Show.blitz.bg
Големи гаври с Азис след като показа новите си гърди в "Капките"

Видът на Азис след последния лайф на "Като две капки вода" предизвика вълна от реакции в социалните мрежи - и по време на живия ефир, и часове след това.

Серия от подигравки и възмущение се изля заради новите гърди, на които Краля на поп фолка у нас акцентира съвсем умишлено. Фолкзвездата бе облечен в прозрачен мрежест потник, който разкриваше всичко, най-вече наскоро поставените гръдни импланти.

Азис пак легна под ножа, този път за гръдни импланти по 300 кубика Снимки


Кулинарят Шеф Петров не спести коментара си  си позволи публична подигравка, която мнозина определиха като "брутална".

"Верно на Васко-Азиса фугата между гърдите му е като "Токата и Фуга"!? Но да не забравяме, че един е Бах и той умря!", пише той.

Не по-малко директен в изказванията си бе и Павел Владимиров.

"То кралица, то е ц*ца, а отдолу - кървавица!", пише той в профила си. И после добавя: "А на зърната на жените им лепим скоч или ни карат да ги мажем - засрамете се бе!"

Припомняме, че наскоро Азис обяви, че си е поставил мъжки гръдни импланти, а промяната определи като "сбъдната мечта". Решението му обаче предизвика вълна от възмущение в мрежата и серия от онлайн мемета.

Появата му в "Капките" като жури след това само наля допълнително масло в огъня. Нещо, което самият той е очаквал предвид реакцията му още в първия лайф с думите: "Сега ще изтърпя много хейт"./show.blitz.bg

Горещи

Коментирай
3 Коментара
Гошко
преди 4 месеца

Отврат и падение на обществото ни, което се впечатлява от тази пошлост

Откажи
Alex
преди 4 месеца

Kакво да коментираме?!Циганизацията в радиото и телевизиите върви с пълна сила!Да бъде поставен в авторитетно жури наравно Веско Маринов и Хилда,това вече надминава всички узвратености на родната естрада.Чалга и в песните колкото ще,важното беше да се "къдрят" гласовете в ритъм на маанета.Не на последно място и гнусни порнографски танци!Да не говорим за "Бангаранга"-пълна простащина!

Откажи
Alex
преди 4 месеца

В допълнение: Граматически се изразявам правилно.Защо са вмъкнати грешни изрази,един Господ знае!

Откажи