Ергенът Марин призна за голяма трагедия, загубил е брат си

https://show.blitz.bg/rialiti/ergenat-marin-prizna-za-golyama-tragediya-zagubil-e-brat-si Show.blitz.bg
Ергенът Марин призна за голяма трагедия, загубил е брат си

В последния епизод от романтичното шоу "Ергенът" провокативна фотосесия на ергените с няколко дами разпали страстите в ефира на bTV.

За свои партньорки в нея младокът Марин бе избрал художничката Алия, своята сребърна роза – Румяна и пилатес иструктурката – Цветелина Ненова. С последната двамата имаха много интересен и сближаващ разговор още по време на първата им среща в София.

Първият избор в "Ергенът" е факт! Стоян изстреля Симона на луксозна среща от въздуха


По време на фотосесията, в която Марин бе само с препаска и супер секси, химията се случи между него и миньончето от Троян. Ето защо ергенът реши именно нея да я покани на вечеря.

По време на срещата двамата се подадоха на романтичната обстановка и се забавляваха. Това явно накара Марин да се открие пред Цвети и да сподели личната си трагедия – загубата на брат му. Това впечатли пилатес инструкторката, но я накара да се замисли и за знаците, които тази среща ѝ дава.

Елвиса избухна срещу участничка в „Ергенът“: „Тя е тук по работа, не за любов“


Химията между двамата беше очевидна – Цвети сияеше и призна, че срещата е била мега романтична. Марин пък обобщава вечерта с думите: 

"За пореден път правя грешката да асоциирам това, което предстои с очаквания. За разлика от фотосесията, усетих сега Цвети малко по-далечна. Не смятам, че хармонията от деня, присъства тук тази вечер. Беше притеснена, а това ми се отрази и на мен."

След разказа на Цвети за срещата пред момичетата, фаворитката на Марин – Михаела не скри, че Цвети „не ми изглежда въобще щастлива, защото е много обрана. Аз вече казах, че няма да споделям всичко и те всички след мен.

Това, че Цвети е усетила тръпка ме притеснява, но повече ми е странно, че е усетила тръпка и у Марин. Не изпитвам ревност, но не ми е приятно. Не изгарям от желание да знам какво е станало на тази среща.“/show.blitz.bg

Горещи

Коментирай