Гергана избухна срещу Меди: "Това е наглост!"

https://show.blitz.bg/folk/gergana-izbuhna-sreshtu-medi-tova-e-naglost Show.blitz.bg
Гергана избухна срещу Меди: "Това е наглост!"

Гергана се завърна, само че не на сцената, където бе активна в зората на поп фолка, а с остра реакция по колегата си Меди. Поводът – изпълнение на "Губя те бавно" от фолкпевеца по време на негов концерт.

"Начинът, по който го поднася, оставя горчив вкус", заяви тя. И добави: "Това звучи повече като наглост, отколкото като комплимент."

Фолк звездата Меди с шокираща визия: появи се с ботуши на ток


Според Гергана песента не е просто тренд, а е част от историята на българската музика и не може да бъде пренаписана.

"Гергана и Токича създадоха нещо автентично българско", подчертава блондинката и пояснява, че този хит е сред малкото, които са били "експортирани", а не копирани.

Ето с коя фенка се прибра Меди след концерта си Снимка


Допълнително напрежение създаде и изказване на Меди. "Тази песен не е моя за съжаление", заяви той./show.blitz.bg

Горещи

Коментирай