Фолкпевицата Емилия публично благодари на колежката си Софи Маринова за песните ѝ и за човечността ѝ. Изявлението е направено в социалните мрежи няколко месеца след като Емилия напусна шоуто "Като две капки вода"
„Тъй като съм се учила от големите поп-фолк изпълнители, за мен беше радост да имитирам Софи Маринова. Нейните песни са ми любими от дете.
Песента „Без теб“ ме накара да изпитвам чувства, които не бях изпитвала отдавна. Стария поп-фолк наистина е различен и винаги ме кара да се усещам по различен начин.
От цялото си сърце благодаря на Софи, за това, че е човек на първо място и за това, че е оставила такива невероятни песни, за да може ние да им се радваме", написа в социалните мрежи Емилия./show.blitz.bg